Fakülte Kurulu

FAKÜLTE KURULU ÜYELERİ

ADI-SOYADI

GÖREVİ

BAŞLAMA - B İ T İ Ş

Prof.Dr.Hasan TANRIVERDİ

Başkan

 

Prof.Dr.Fazıl Hüsnü ERDEM

Üye

17.03.2020-17.03.2023

Prof.Dr.Ali AYLİ

Üye

23.01.2019-23.01.2022

Prof.Dr.Gürsel KAPLAN

Üye

21.11.2020-21.11.2023

Doç.Dr.Adil BUCAKTEPE

Üye

13.07.2021-13.07.2024

Doç.Dr.M.Burak BULUTTEKİN

Üye

25.03.2021-25.03.2024

Dr.Öğr.Üyesi Hüseyin Murat IŞIK

Üye

20.02.2020-20.02.2023

Fak.Sekreteri Fırat YANIK

Raportör

 25.03.2021-25.03.2024