İkinci Uluslararası Hafta

Sizi 21-25 Ekim 2019 tarihlerinde Dicle Üniversitesi, Diyarbakır / TÜRKİYE tarafından düzenlenecek olan İkinci Uluslararası Personel Eğitim Haftası'nda ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağız. 

İkinci Uluslararası Personel Haftası'nın bize tarihin birleştiği noktada Avrupa'nın dört bir yanındaki değerli meslektaşlarımızla tanışmak için değerli fırsatlar sağlayacağına inanıyoruz. uygarlık.  Hem akademik toplantıları hem de organizasyondaki benzersiz kültürel etkinlikleri tecrübe etmek için akademik ve idari iş arkadaşlarıyla buluşmayı dört gözle bekliyoruz.

Eğitimin ana odağı Erasmus + KA2 projelerinin hazırlanması olacaktır.  Proje Başvuru Süreçleri, Proje Tekliflerinin Öncelikleri, Tekliflerin Yapısı, Bütçe Yönetimi, Ortakların ve Koordinatörün Rolleri, Uygulama Süreçleri, Proje Sonrası Faaliyetler ve Sürdürülebilirlik konularını anlamak için bir araç seti olacaktır.  Katılımcıların, organizasyonlarını fuar fuarında tanıtmak ve tanıtmak için bazı Broşürler, Broşürler ve materyaller getirmeleri beklenir.  Ayrıca katılımcılar haftada fikir alışverişinde bulunacak, yeni ortaklıklar kuracak ve proje fikri hazırlayacaktır. 

Beklenen proje tekliflerinin ana temaları: Sosyal Bilimler ve Doğa ve Uygulamalı Bilimler.

Program sadece Erasmus + Program Ülkelerine değil aynı zamanda Erasmus + Ortak Ülkelere de açıktır.

Finansman  : Kayıt ücreti 100 Euro'dur.

Adayların Seçimi  : Çok fazla başvuru alırsak, mümkün olduğunca çok sayıda farklı kurum, millet ve yaş grubundan oluşan bir seçim süreci uygulayacağız.  Başvuranlar sonuç hakkında Eylül 2019’da bilgilendirilecektir.

Konaklama  : Konaklama Dicle Üniversitesi Misafirhanelerinde ücretsiz olarak sağlanacaktır.

Turlar  : Katılımcılar, Türkiye'nin en tarihi şehirlerinden biri olan Mardin'i ziyaret edecekler;  İnsanlık tarihinin ilk tapınağını Şanlıurfa / Göbeklitepe ziyareti ve Diyarbakır şehir turu.  Ayrıca katılımcılara ücretsiz olarak broşürler, kitapçıklar, Dicle Üniversitesi ve Diyarbakır hakkında küçük hediyeler verilecek.

Yemekler ve Kahve Molaları  : Personel Haftası boyunca, kahve molaları, ünlü Türk kahvaltıları, öğle yemekleri ve akşam yemekleri (Salı akşam yemeği hariç) ücretsiz olacaktır.

Müze Girişleri  : Tüm müze girişleri (Gobeklitepe, Dayru'l Zaferan ve Diyarbakır Arkeoloji Müzesi) ücretsiz verilecektir.


Lütfen aşağıdaki ekli belgelere bakınız:

  • Program
  • Kayıt (01.10.2019'a kadar)
  • Konaklama
  • Erasmus Eğitim Hareketliliği Sözleşmesi
  • Erasmus Personel Hareketliliği Sözleşmesi

Diğer sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçiniz: erasmus@dicle.edu.tr adresine e-posta göndererek veya +090 412 241 10 00 telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Notlar  :

* Katılımcıların, yaşam ve seyahat giderlerini karşılamak için   kurumlarından Erasmus + Hareketlilik hibeleri almaları beklenir.

* Ekteki tüm bilgileri ve ön kayıt formunu bulacaksınız.   Bunu meslektaşlarınızla ve ortaklarınızla paylaşın.Sunumlar ( )

Fotoğraflar (Programdan sonra paylaşılacaktır.)