Fakülte Yönetim Kurulu

                                                                                                          


FAKÜLTE YÖNETİM KURULU

 

 

BAŞLANGIÇ

BİTİŞ

Prof. Dr. Mehmet Mesut ERGİN

Dekan

02.10.2020

----

Prof. Dr. Rüstem ERKAN

Seçilmiş Üye

24.12.2018

24.12.2021

Prof. Dr. Mehmet Mesut ERGİN

Seçilmiş Üye

17.07.2020

17.07.2023

Prof. Dr. İnan KESER

Seçilmiş Üye

17.07.2020

17.07.2023

Doç. Dr. Faruk GÖKÇE

Seçilmiş Üye

17.07.2020

17.07.2023

Doç. Dr. Oktay BOZAN

Seçilmiş Üye

08.03.2021

08.03.2024

Dr. Öğr. Üyesi Sahure YARİŞ

Seçilmiş Üye

07.02.2020

07.02.2023

Abdulkadir DAĞ

Fakülte Sekreteri (Raportör)

15.02.2013

----