Fakülte Kurulu


FAKÜLTE KURULU

 

 

BAŞLANGIÇ

BİTİŞ

Prof. Dr. Mehmet Mesut ERGİN

Dekan

02.10.2020

----

Prof. Dr. Rüstem ERKAN

Sosyoloji Bölümü Başkanı

18.10.2017

18.10.2023

Prof. Dr. Mehmet Mesut ERGİN

Doğu Dilleri ve Edebiyatları Bölümü Başkanı

03.01.2017

03.01.2023

Prof. Dr. Ahmet TANYILDIZ

Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Başkanı

16.02.2021

16.02.2024

Doç. Dr. Faruk GÖKÇE

Seçilmiş Üye

08.03.2021

08.03.2024

Dr. Öğr. Doğan Barış KILINÇ

Felsefe Bölümü Başkanı

25.12.2019

25.12.2022

Doç. Dr. Oktay BOZAN

Tarih Bölümü Başkanı

20.05.2019

20.05.2022

Prof. Dr. Vecihi ÖZKAYA

Arkeoloji Bölümü Başkanı

26.04.2021

26.04.2024

Dr. Öğr. Üyesi Özlem TOLAN

Psikoloji Bölümü Başkanı

03.05.2018

03.05.2021

Doç. Dr. Caşteğin TURGUNBAYER

Çağdaş Türk Lehçeleri Bölümü Başkanı

15.08.2019

12.08.2022

Doç. Dr. Ramazan SARIÇİÇEK

Senato Temsilcisi

03.10.2018

03.10.2021

Dr. Öğr. Üyesi Yunus Emre AYNA

Seçilmiş Üye

24.12.2018

24.12.2021

Dr. Öğr. Üyesi Ozan Deniz YALÇINKAYA

Batı Dilleri Ve Edebiyatları Bölümü Başkanı

28.05.2019

28.05.2022

Abdulkadir Dağ

Fakülte Sekreteri (Raportör)

15.02.2013

----