Akademik Personel

AKADEMİK PERSONEL

 

Adı ve Soyadı

Ünvan

Bölümü

1

Aytaç ÇOŞKUN

Müdür  ( Doç.Dr.)

 ( Özel Kalem)

2

Hasan YAVUZ

Müdür Yardımcısı (Öğr. Gör.)

Otel, Lokanta ve İkram  Hizmetleri Bölümü (Bölüm Başkanı)

3

Ömer ÖZĞAN

Müdür Yardımcısı (Öğr. Gör.)

Muhasebe ve Vergi  Bölümü

4

Zehra YÜCEDAĞ

Doç.Dr. 

Muhasebe  ve Vergi Bölümü  (Bölüm Başkanı)

5

Salahattin ALTUNDAĞ

Dr. Öğr. Üyesi.

Muhasebe ve Vergi  Bölümü (Dış Ticaret Bölüm Başkanı)

6

Mustafa BULUT

Dr. Öğr. Üyesi.

Yönetim ve Organizasyon Bölümü  (Bölüm Başkanı)

7

Mehmet ATIMIŞ

Öğr. Gör.

Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü (Bölüm Başkanı)

8

Ender ÖZBEK

Öğr. Gör.

Seyahat Turizm ve Eğlence Hizmetleri Bölümü (Bölüm Başkanı)

9

Kadir GÖKOĞLAN

Öğr. Gör.

Muhasebe ve Vergi  Bölümü/ Muhasebe ve Vergi Uygulamaları

10

C.Beran SEZER

Öğr. Gör.

Yönetim ve Organizasyon Bölümü /İşletme Yönetimi programı

11

Z.Abidin ACAY

Öğr. Gör.

Yönetim ve Organizasyon Bölümü /İşletme Yönetimi programı

12

Fahri ÇAKAR

Öğr. Gör.

Yönetim ve Organizasyon Bölümü /İşletme Yönetimi programı

13

Ahmet Reşit TOPTANCI

Öğr. Gör.

Yönetim ve Organizasyon Bölümü /İşletme Yönetimi programı

14

Abdulkadir SAKA

Öğr. Gör.

Yönetim ve Organizasyon Bölümü /İşletme Yönetimi programı

15

Mesut OĞRAŞ  

Öğr. Gör.

Yönetim ve Organizasyon Bölümü /İşletme Yönetimi programı

16

Ömer FINDIKDALI

Öğr. Gör.

Otel, Lokanta ve İkram  Hizmetleri Bölümü /Turizm otel işletmeciliği Programı

17

Fatoş METİN

Öğr. Gör.

Otel, Lokanta ve İkram  Hizmetleri Bölümü /Turizm otel işletmeciliği Programı

18

Cüneyt ATEŞ

Öğr. Gör.

Otel, Lokanta ve İkram  Hizmetleri Bölümü/ Aşçılık Programı

19

Nesrin SAVAŞ

Öğr. Gör.

Otel, Lokanta ve İkram  Hizmetleri Bölümü/ Aşçılık Programı

20

Ramazan KARAMAN

Öğr. Gör.

Otel, Lokanta ve İkram  Hizmetleri Bölümü/ Aşçılık Programı

21

Adnan Burak ACAR 

Öğr. Gör.

Seyahat Turizm ve Eğlence Hizmetleri Bölümü / Turizm Animasyonu Programı

22

Mehmet Şerif ÇUBUK

Öğr. Gör.

Seyahat Turizm ve Eğlence Hizmetleri Bölümü / Turizm Animasyonu Programı

23 

Fatih Selim ERDAMAR

Dr. Öğr. Üyesi.

Seyahat Turizm ve Eğlence Hizmetleri Bölümü / Turizm Animasyonu Programı

24 

Mehtap EFE

Öğr. Gör.

Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü / Çocuk Gelişimi Programı

  25

Özden Duygu ÇELİK

Öğr. Gör.

Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü / Çocuk Gelişimi Programı