REKTÖRÜMÜZ DİYARBAKIR PTT BAŞMÜDÜRÜ RIDVAN ACAR'I ZİYARET ETTİ
Rektörümüz Prof. Dr. Mehmet Karakoç, bölge müdürlerini ziyaretlerini sürdürüyor. Diyarbakır PTT Başmüdürü Rıdvan Acar'ı makamında ziyaret etti.
Samimi bir ortamda geçen ve ortak çalışmalar ile ilgili görüş alışverişinde bulunulan ziyarette Rektörümüz, Acar'a Üniversitemizin 50. Yılı kitap projesi kapsamında “Zafere Diyarbakır’dan Bakmak. İstiklal Zaferinin 100. Yılında Milli Mücadele Döneminde Diyarbakır” adlı kitabı hediye etti.