Diyarbakır Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Ahmet YARDIMEDEN ve Diyarbakır Kuaförler, Berberler ve Güzellik Uzmanları Esnaf Odası Başkanı Cemil DEĞİRMENCİ arasında Sanayi-Okul işbirliği kapsamında protokol imzalandı. Yapılan işbirliği kapsamında hem nitelikli öğrenciler yetiştirilecek hem de mesleğin gelişimine katkı sağlanacak.
Programda Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri Bölüm Başkanı Öğr. Gör. Hilal KOLUMAN’ın konuşmasının ardından Diyarbakır Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Cemil DEĞİRMENCİ deneyimlerini paylaştığı bir söyleşi yaptı. Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Ahmet YARDIMEDEN tarafından DEĞİRMENCİ'ye teşekkür plaketi takdim edildi. Söyleşi için Sayın Cemil DEĞİRMENCİ'ye teşekkürlerimizi sunuyoruz. Etkinliğimiz öğrencilerimizin müzik etkinlikleri, folklor gösterisi ve açık büfe ikramları ile tamamlandı.