“BİR OYUNCAK ÇOK MUTLULUK…” OYUNCAK BAĞIŞ KAMPANYASI

25.03.2021


                     “BİR OYUNCAK ÇOK MUTLULUK…” OYUNCAK BAĞIŞ KAMPANYASI

Dicle Üniversitesi Basın,Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü olarak köy okullarının ana sınıfında okuyan çocuklarımız için oyuncak toplama kampanyası yapıyoruz. Haydi durma sende çocuklara UMUT OL. En güzel geri dönüşümü beraber yapalım, bu güzel projede bizlere destek olmak için evinizde, çevrenizde kullanılmamış ya da yıpranmamış oyuncakları, hikâye kitaplarını bizlerle paylaşın, sizler adına çocuklarımızı sevindirelim. Kampanyanın amacı, her çocuğun oynadığı ve sevdiği oyuncaklardan birini kendi isteğiyle oyuncağı olmayan tanımadığı arkadaşlara bağışlamasıdır. İmkansızlıklardan dolayı oyuncak alamayan çocuklara uzanan bir sevgi eli olmanızı istiyoruz. Oyuncaklar hediye paketi yapılarak, anasınıfına ve köylerdeki ana sınıfı öğrencilerine ulaştırılacaktır.

 

Sahipsiz Oyuncak Kalmasın…

Bir Oyuncak Çok Mutluluk…

 

Diyarbakır Bağlar Ekince Köyü İlkokulu Anasınıfı için oyuncak toplama kampanyasına Üniversitemizin siz değerli personellerinin katkılarını bekliyoruz…

20 Nisan 2021 tarihine kadar bağışlamak istediğiniz oyuncakları Lojmanlar Saray Market (2797), Öğrenci Yaşam Merkezi SKS Daire Başkanlığı(3750-3755) ve Rektörlük Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğüne (5149) ulaştırabilirsiniz.

 

Proje Sorumlusu: Sümeyye Turgay Özbay

0538 4948024

 


Fotoğraf Galerisi