Yapı İşleri Daire Başkanlığı
SIRA ADI SOYADI ÜNVANI DAHİLİ
1 Selahattin ŞERO Daire Başkanı 2392
2 Ersan ÇAKIR Şube Müdürü 2361
3 Zeki TURA Şube Müdürü
4 A. Hülya TEKER Sekreter 2358
YAPI DENETİM BİRİMİ
SIRA ADI SOYADI ÜNVANI DAHİLİ
1 F.Yaşar BİNGÖL İnşaat Mühendisi 2332
2 İbrahim YAŞAR İnşaat Mühendisi 2282
3 Ayten ÇELİK İnşat Mühendisi 2248
4 Ozan ÖZBEK İnşaat Mühendisi 3907
5 Olcay KOÇ Makine Mühendisi 3904
6 A.Aziz ATAKUL Makine Mühendisi 2363
7 Metin AKGEYİK    Makine Mühendisi 3905
8 Recep YENTÜRK Mimar 2367
9 Y. Ziya ZEYTİNOĞLU Mimar 2353
10 Celal GÖGÜL Mimar 2369
11 Oğuzhan EYİGÜN Çevre Mühendisi 3903
12 Kutbettin KANLIBAŞ Elektrik Mühendisi 2350
13 M.Sait SÖNMEZ Elektrik-Elektronik Mühendisi 2328
14 M.Bayram GÜNER Elektrik Mühendisi 3906
15 M.Ali ULAK Elektirk Mühendisi 2221
16 Yaşar AKHAN End. Elektronik Teknikeri 2359
17 İbrahim AYDIN Elektrik Teknikeri 3902
18 A.Kadir ÖZBEK Elektrik Teknikeri 2280
19 Kamuran SACAN İnşaat Teknikeri 3901
20 Ahmet TEPE İnşaat Teknikeri 2326
21 M.Zeki GÜMÜŞÇÜ İnşaat Teknikeri 2360
22 Suat KAPLAN Harita Teknikeri 2372
İHALE VE YAZI İŞLERİ BİRİMİ
SIRA ADI SOYADI ÜNVANI DAHİLİ
1 Remzi FİDANCI Memur 2355
2 Fırat ERMAN Memur 2357
AYNİYAT VE FOTOKOPİ  BİRİMİ
SIRA ADI SOYADI ÜNVANI DAHİLİ
1 Hasan Müsür UYSAL  Teknisyen 2354
2 Mahmut NİÇAN Teknisyen 2362
3 Osman ELBAT Hizmetli 2362
TEKNİK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
SIRA ADI SOYADI ÜNVANI DAHİLİ
1 Ferhat HAMİDİ Makina Mühendisi 2228
2 Fettah ÇELİK Makina Mühendisi 2223
3 M.Siraç CEBELİ Elk.Tekniker 2227
4 Ramazan TURAN Elk.Tekniker 2341
5 M.Sıddık AŞKIN Elk.Teknikeri 2329
6 Sevban BURAKÇI Tekniker 2307
7 Necmettin BÜTÜN Elk.Teknisyeni 2300
8 Ali UTLİ Mak.Teknisyeni 2218
9 Mecit TUNÇ Mak.Teknisyeni 2217
10 Mehmet AKAN Teknisyen 2218
11 Mahmut KIZILBOĞA Elk.Teknisyeni 2216
12 A. Vahit GÜRBÜZ V.H.K.İ 2216
13 Şeref ÇEVİK Elk.Teknisyeni 2333
14 Hayri KORKMAZ Teknisyen yrd. 2300
15 Mehmet KAPLAN 4C 2329
16 Medeni ÖZKAN 4C 2217
17 Nusret MUTLU 4C 2217
18 Mehmet Sıddık TEMEL 4C 2307
19 Mehmet Ali ADAK 4/B 2217
20 Şerif AKÇAKAYA İnş.Teknisyeni 2329
21 Memduh DOĞAN Geçici Personel 2381
22 Yaşar ONAT Elk.Teknisyeni 2218
23 Muzaffer İNAL Teknisyen yrd. 2333
24 İzzet ORUÇ Geçici Personel 2307
25 Akif MEMİŞ Geçici Personel 2307
26 Orhan ÖZMEZ Geçici Personel 2307
27 Şeyhmus ERTUĞ Geçici Personel 2307
28 Uğur İŞSİZ Geçici Personel 2307
29 Abdullah DEMİREL Geçici Personel 2381
30 İbrahim ULAŞ Teknisyen 2307
31 Aziz YARDIM Geçici Personel 2307
32 Gülendam ŞELÇUK Santral 2202
33 A.Kadir  ARSLAN Santral 2202
LOJMAN ISI MERKEZİ 
SIRA ADI SOYADI ÜNVANI DAHİLİ
1 Remzi DEMİRTAŞ Elk.Teknikeri 2333
2 Muzaffer ÇAĞLAR Elek.Teknikeri 2800
3 Mehmet Kadri EROĞLU Tek.Yrd. 2800
4 Cemil ASLANTAŞ Tek.Yrd 2800
5 Ahmet ÖZEK Kaloriferci 2800
6 Hasan İÇLİ Kaloriferci 2800
9 Hüseyin OZAN 4C 2800
8 Sedat ÖZKAYA 4C 2800
7 Murat KIZIL 4C 2800
10 Selami ÖZCAN 4C 2800
11 Baran YENTÜRK Geçici Personel 2800
12 Mehmet Şah TÜFENK Geçici Personel 2800
13 Çetin YILMAZ Hizmetli 2800
14 Lami TARIN Hizmetli 2800
15 Remzi KILIÇ Hizmetli 2800
16 Ercan ONAT Geçici Personel 2800
KAPTAJ 
SIRA ADI SOYADI ÜNVANI DAHİLİ
1 Ramazan DİCLELİ Elk. Teknisyeni 4533
2 Ömer CEYLAN Elk. Teknikeri 4533
3 Recep OLMAZ 4C 4533
4 Fahri KATILMIŞ Teknisyen 4533
5 Şirin AKTÜRK Teknisyen 4533
6 Ahmet KOYUNCU 4C 4533
7 Erdal GÜLER 4C 4533
8 Aziz KARAŞ 4C 4533
9 Musa BOĞA Geçici Personel 4533
10 M.Zülfi AŞKIN Geçici Personel 4533
11 Bülent GÜNEŞ Teknisyen 4533
ENERJİ MERKEZİ 
SIRA ADI SOYADI ÜNVANI DAHİLİ
1 İhsan AYKAN Teknisyen 4758
2 Şahabettin ÇELİK Tekniker 4758
3 Erdal İDMAN Teknisyen 4758
4 Halit KAYA Teknisyen 4758
5 Abdülkadir TEMURHAN Teknisyen 4758
6 Murat ÖRTÜN Teknisyen 4758
7 Zülfi ŞANLI Teknisyen yrd. 4758
8 Mehmet Nezir DAL Teknisyen 4758
9 Recep CEBELİ Geçici Personel 4758
10 Ender DEMİR Geçici Personel 4758
TAŞIT İŞLETME ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
SIRA ADI SOYADI ÜNVANI DAHİLİ
1 Sedat YAVUZ Mak. Mühendisi 5624
2 Murat KANŞİRAY Mak. Teknikeri 5623
3 Mustafa ALTUNKIRAN Büro(Yazı İşleri) 5627
4 İNAN OCAK Sevk İdare Sorumlusu 5630
5 Veysel YILDIRIM Sevk İdare   5630
6 Veysi GÜNEŞ Makam Şoförü  2290
7 A.Latif ÇAĞLAYAN Makam Şoförü  2290
8 S.Selçuk İLHAN Servis Şoförü 5629
9 Hasan ÇALI Servis Şoförü 5629
10 Mehmet MUTLU Servis Şoförü 5629
11 Vural YILMAZ Servis Şoförü 5629
12 Turan KOLSUZ Servis Şoförü 5629
13 Tahsin ÖZ Servis Şoförü 5629
14 Murat MUTLU Servis Şoförü 5629
15 M.Vecdi ADVAN Servis Şoförü 5629
16 A.Latif GÜLTEKİN Hizmet Aracı Şoförü 5629
17 Edip BARAN Hizmet Aracı Şoförü 5629
18 ÖMER KILIÇOĞLU Hizmet Aracı Şoförü 2281
19 Davut ÇETİNER Hizmet Aracı Şoförü 5629
20 Ahmet ÇETİNER Hizmet Aracı Şoförü 5629
21 Muhsin ÇAKIN Hizmet Aracı Şoförü 5629
22 Fırat YAĞIZ Hizmet Aracı Şoförü 5629
23 Veysi TOMBAK Hizmet Aracı Şoförü 5629
24 M.Yahya HASANOĞLU Hizmet Aracı Şoförü 2281
25 Mansur HİLLEZ Hizmet Aracı Şoförü 5629
26 Mehmet KAPLAN Hizmet Aracı Şoförü 5629
27 M.Hanifi ÖZALP Hizmet Aracı Şoförü 5629
28 Ercan ÇELİK Hizmet Aracı Şoförü 5629
29 Mustafa ŞENYİĞİT Hizmet Aracı Şoförü 5629
30 Temür MUTLU Hizmet Aracı Şoförü 5629
31 Mehmet GÜZELSOY Hizmet Aracı Şoförü 5629
32 Yüksel YILDIRIM Hizmet Aracı Şoförü 2281
33 Hasan AZBOY Hizmet Aracı Şoförü 2281
34 M.Ali BOĞATEKİN Hizmet Aracı Şoförü 2290
35 Salih  KARATAŞ Hizmet Aracı Şoförü 2281
36 Sıdık ZEYBEK Hizmet Aracı Şoförü 5629
37 İ.Halil ÇETİN Hizmet Aracı Şoförü 5629
38 İbrahim ÖZMEN Ring Şoförü 5629
39 Sertaç İLHAN Ring Şoförü 5629
40 Bülent GÜZELSOY Nöbetçi Şoför  5629
41 Mehmet TANRIVERDİ Nöbetçi Şoför  5629
42 Barış KARAKUZU Nöbetçi Şoför  5629
43 Serkan GÜVENÇ   İtfaiye Şoförü  5629
44 Zafer KAYA İtfaiye Şoförü 5629
45 İsa AKYÜZ İtfaiye Şoförü 5629
46 Mansur YAŞEDİCİ İtfaiye Şoförü  5629
47 Kemal GEÇİCİ Kepçe Operatörü 5629
48 M.Şirin İZCİ Oto Tamirci 5628
49 Kadri KURT Oto Tamirci 5628
50 Şükrü TARCAN Oto Tamirci 5628
51 Ömer ESER Oto Elektrikçi 5628
52 Suphi KÖSE Oto Boyacı 5628
53 İbrahim YAŞEDİCİ Kaportacı 5628
54 Galip ÖNLÜ Yıkama-Yağlama 5628
55 Tekin KARAYEL  Yıkama-Yağlama 5628
56 İsmail KAYAR Temizlik 5629
57 Faruk DOĞAN Bahçivan 5628
ÇEVRE VE AĞAÇLANDIRMA ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
SIRA ADI SOYADI ÜNVANI DAHİLİ
1 AZİZ YILDIZ Ziraat Mühendisi 2309
2 MÜSLÜM YÜCEL Ziraat Mühendisi 2274
3 MEHMET TUNCAY ÖGETÜRK Ziraat Mühendisi 2274
4 ADNAN ÖZDEMİR Bilgisayar  İŞL. 2389
5 MEHMET AYCAN Teknisyen 2287
6 AHMET ALACA Şöfor 2287
7 BEDRİ TÜRKER 4/c 2287
8 İRFAN ÖZMEN 4/c 2287
9 AZİZ TARCAN Firma  Elemanı 2287
10 REMZİ BOZKURT Firma  Elemanı 2287
11 İSMET SAKMAN Firma  Elemanı 2287
12 VEYSİ ALANBAY Firma  Elemanı 2287
13 ÇELEBİ TURAN Firma  Elemanı 2287
14 KAZIM BOZAN Firma  Elemanı 2287
15 HAŞİM ALANBAY Firma  Elemanı 2287
16 DERBAŞ ÇAVDAR Firma  Elemanı 2287
17 HASAN ÇOBANOĞLU Firma  Elemanı 2287
18 HACI TURAN Firma  Elemanı 2287
19 MEHMET AY Firma  Elemanı 2287
20 CUMA GEÇİCİ Firma  Elemanı 2287
21 MEHMET ŞEHBAZ Firma  Elemanı 2287
22 MEHMET SIDDIK DEĞERLİ Firma  Elemanı 2287
Resim
Resim
Resim
Bağlantılar Süreli Yayınlar
© 2012-2015 Dicle Üniversitesi.