2020-2021 Akademik Yılı Erasmus Öğrenim Hareketliliği Programı Üniversite Yerleştirme Sonuçları

2020-2021 Akademik Yılı Erasmus Öğrenim Hareketliliği programı üniversite yerleştirme sonuçlarını aşağıdaki ekte bulabilirsiniz.

Yedek listedeki adayların boş kontenjanlara yerleştirilmesi için daha önce gönderilen başvuru formlarını doldurarak 17.07.2020 TSİ 16.00 a kadar imzalı şekilde erasmus@dicle.edu.tr adresine göndermeleri gerekmektedir. Bu tarihten sonra başvurular kabul edilmeyecektir. Aday öğrencilerin anlaşma listesindeki kontenjan sınırlarına dikkat etmeleri gerekmektedir.

Aday öğrencilerin yerleştikleri üniversitelere bildirilme işlemleri 23.07.2020 tarihi itibariyle tamamlanacaktır. Yerleştiğiniz üniversiteye başvuru işlemlerinizi bu tarih sonrasında başlatmanız gerekmektedir.

Sadece Bahar dönemini seçen öğrencilerimizin aday işlemleri Eylül ayında yapılacaktır. Şu aşamada herhangi bir işlem yapılmasına gerek duyulmamaktadır.

Eylül ayında aday bildirimleri gerçekleştirildikten sonra adaylara işlemlerini başlatmaları için duyuru yapılacaktır.

Bu duyuru ilan niteliğinde olup adaylara ayrıca duyuru yapılmayacaktır.

Anlaşmalı kurumların başvuru takvimi ile ilgili bilgilerin tamamı kurumların web sayfasında yer almaktadır. Tercih yapılmadan önce bu bilgilerin kontrol edilmesi konusundaki sorumluluk tamamen katılımcılar olarak sizlere aittir.