2019-2020 Yılı Erasmus Staj Hareketliliği Yedek Liste

2019/2020 akademik yılı Erasmus Staj Hareketliliği Programına başvuran ve asil listeye giren adayların staj yeri bildirimleri  02 Aralık 2019 tarihi itibari ile son bulmuştu.

Asil listedeki adaylardan kabul belgesi sağlayamayan adaylar olması ve öngörülen bütçeleme sebebi ile yedek listedeki adaylardan 51 ve 90. sıra arasındaki adaylar (listedeki 90. Sıradaki aday dahil) asil listeye geçmiştir.

İlgili Adayların 31 Ocak  2020 TSİ 16.00'ya  kadar alacakları kabul belgelerini Erasmus Kurum Koordinatörlüğüne teslim etmeleri gerekmektedir.

 (İlk aşamada kabul belgelerinizin taranmış halinin mail olarak gelmesi yeterlidir. Kabul belgenizin orijinali ile istenen diğer belgelerinizin tamamını daha sonra karşı kurumdan talep edebilirsiniz). Bu tarihe kadar kabul belgesini teslim etmeyen asil adayların yerine sırası ile yedek listeden seçimler yapılacaktır. Kabul belgesinde mutlaka kabul edildiğiniz tarihler ve isminiz yer almalı ayrıca belgeniz kurumun antetli kağıdına yazılmış olmalıdır. Önceki duyuruda kabul belgesi örneğini bulabilirsiniz.