yapı işleri personel

YÖNETİM

 

 

SIRA

ADI SOYADI

ÜNVANI

DAHİLİ

1

Ersan ÇAKIR

Daire Başkanı

2392

2

M. Sait SÖNMEZ

Yapı İşleri Şube Müdürü

2367

3

Ramazan TURAN

İşletme Şube Müdürü

2361

4

A. Hülya TEKER

Sekreter

2358

YAPI İŞLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

 

 

YAPI DENETİM BİRİMİ

 

 

SIRA

ADI SOYADI

ÜNVANI

DAHİLİ

5

Y. Ziya ZEYTİNOĞLU

Mimar

2353

6

Celal GÖGÜL

Mimar / Öğretim Görevlisi

2369

7

F.Yaşar BİNGÖL

İnşaat Mühendisi

2332

8

İbrahim YAŞAR

İnşaat Mühendisi

2282

9

Ayten ÇELİK

İnşaat Mühendisi

2248

10

Ozan ÖZBEK

İnşaat Mühendisi

3907

11

Ferhat HAMİDİ

Makine Mühendisi

2228

12

Fettah ÇELİK

Makine Mühendisi

2215

13

A.Aziz ATAKUL

Makine Mühendisi

2363

14

Metin AKGEYİK   

Makine Mühendisi

3905

15

Oğuzhan EYİGÜN

Çevre Mühendisi

3903

16

Kutbettin KANLIBAŞ

Elektrik Mühendisi

2350

17

M.Bayram GÜNER

Elektrik-Elektronik  Mühendisi

3906

18

Hüseyin CAN  

Elektrik-Elektronik  Mühendisi

2360

19

İbrahim AYDIN

Elektrik Teknikeri

3902

20

A. Kadir ÖZBEK

Elektrik Teknikeri

2280

21

Kamuran SACAN

İnşaat Teknikeri

3901

22

Ferhat DOĞAN

İnşaat Teknikeri

2357

23

Suat KAPLAN

Harita Teknikeri

2372

24

Mahmut NİÇAN

Makine Teknisyeni

2362

 

 

 

 

İHALE, ÖDEME VE SATIN ALMA BİRİMİ

 

SIRA

ADI SOYADI

ÜNVANI

DAHİLİ

25

Remzi FİDANCI

Memur

2355

26

Arzu ARTIKLILAR

V.h.k.i.

2355

 

 

 

 

 PERSONEL VE YAZI İŞLERİ BİRİMİ              

 

SIRA

ADI SOYADI

ÜNVANI

DAHİLİ

27

Osman ELBAT

Memur

2326

28

Muzaffer İNAL

Memur

2326

29

Nusret MUTLU

Taşınır Kayıt Kontrol Yetkilisi

2221

 

 

 

 

 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ BİRİMİ & KALİTE GELİŞTİRME BİRİMİ

 

30

Yaşar AKHAN

End. Elektronik Teknikeri

2359

 

 

 

 

 

 

 

 

İŞLETME ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

 

 

İŞLETME BİRİM ŞEFLİĞİ

 

 

SIRA

ADI SOYADI

ÜNVANI

DAHİLİ

31

Mecit TUNÇ

Birim şefi

2217

32

M .Ali Adak

Elektrik İşletme Birimi / Tekniker

2216

33

M.Sıddık AŞKIN

Elektrik İşletme Birimi / Tekniker

2217

34

Yaşar ONAT

Elektrik İşletme Birimi / Teknisyen

2217

35

Medeni ÖZHAN

Elektrik İşletme Birimi / Teknisyen

2217

36

Mahmut KIZILBOĞA

Elektrik İşletme Birimi / Teknisyen

2217

37

Erdal GÜLER

Elektrik İşletme Birimi / Teknisyen

2217

38

Sevban BURAKÇI

Arıza Birimi / Santral

2333

39

Necmettin BÜTÜN

Arıza Birimi / Santral

2333

40

Ali UTLİ

Sayaç Okuma Birimi / Teknisyen

2921

41

Murat ÖRTÜN

Sayaç Okuma Birimi / Teknisyen

2921

42

Mehmet AKAN

Sayaç Okuma Birimi / Teknisyen

2921

43

İzzet ORUÇ

Arıza Birimi / Marangoz

2307

44

Akif MEMİŞ

Arıza Birimi / Tesisat

2307

45

Orhan ÖZMEZ

Arıza Birimi / Klima

2307

46

Şeyhmus ERTUĞ

Arıza Birimi /Kara Sıvacı

2307

47

Emrah BALPETEK

Arıza Birimi / Tesisat

2307

48

Mehmet Şah TÜFENK

Arıza Birimi / Tesisat

2307

49

Remzi KILIÇ

Hobi Bahçeleri

-

50

Mehmet EROĞLU

Hobi Bahçeleri

-

51

Şeref ÇEVİK

Rektörlük Santral

2202

52

Baran YENTÜRK

Rektörlük Kazan Dairesi

2202

53

Ahmet ÇAY

Teknisyen

233

54

H. Müsür UYSAL

Teknisyen

2354

55

A. Kerim YILMAZ

Teknisyen

-

56

M. Mehdi SOLMAZ

Teknisyen

-

57

M ehmet KAPLAN

Söför

-

58

Ahmet ALACA

Şöför

-

59

Aziz YARDIM

Temzilik

2252

60

M.Siraç DEMİR

Temizlik

2252

 

 

 

 

KAPTAJ BİRİMİ

 

 

SIRA

ADI SOYADI

ÜNVANI

DAHİLİ

61

Ömer CEYLAN

Tekniker

4533

62

Fahri KATILMIŞ

Teknisyen

4533

63

Ramazan DİCLELİ

Teknisyen

4533

64

M. Şirin AKTÜRK

Teknisyen

4533

65

Recep OLMAZ

Teknisyen

4533

66

Aziz KARAŞ

Teknisyen

4533

67

Zülfi AŞKIN

Sürekli İşçi

4533

68

Musa BOĞA

Sürekli İşçi

4533

69

Uğur İŞSİZ

Sürekli İşçi

4533

70

Sedat ÖZKAYA

Sürekli İşçi

4533

 

 

 

 

 ENERJİ MERKEZİ BİRİMİ

 

 

SIRA

ADI SOYADI

ÜNVANI

DAHİLİ

 

 

 

 

71

İhsan AYKAL

Birim Sorumlusu

4758

72

Erdal İDMAN

Teknisyen

4758

73

Nezir DAL

Teknisyen

4758

74

Hüsnü KOÇ

Kaloriferci

4758

75

A. Kadir TEMURHAN

Teknisyen

4758

76

Mura KIZIL

4/B

4758

77

Ender DEMİR

Sürekli İşçi

4758

78

Zülfü ŞANLI

Y. Teknisyen

4758

79

Recep CEBELİ

Sürekli İşçi

4758

80

Mahmut TAŞ

Memur

4758