Mühendislik Fakültesi Fakülte Yönetim ve Disiplin Kurulu Üyeleri

Adı Soyadı

Görevi

Başlama

Bitiş

Prof. Dr. Mehmet Siraç ÖZERDEM (Başkan)

Dekan

21.05.2020

21.05.2023-

Prof. Dr. Fatma Deniz ÖZTÜRK

Seçilmiş Profesör Üye

30.05.2018

30.05.2021

Prof. Dr. Mustafa AYHAN

Seçilmiş Profesör Üye

28.11.2020

28.11.2023

Prof. Dr. İbrahim KAYA

Seçilmiş Profesör Üye

10.09.2019

10.09.2022 

Doç. Dr. Mehmet Salih KESKİN

Seçilmiş Doçent Üye

23.12.2020

23.12.2023

Doç. Dr. Atilla Gencer DEVECİOĞLU

Seçilmiş Doçent Üye

30.09.2019

30.09.2022

Dr. Öğr. Üyesi Orhan ARPA

Seçilmiş Doktor Öğretim Üyesi

17.05.2020

17.05.2023

Mehmet Emin ERASLAN
Raportör