Kurullar

FAKÜLTE YÖNETİM KURULU

ÜYENİN ÜNVANI ADI SOYADI

SEÇİLDİĞİ TARİH

SON BULACAĞI TARİH

1

Prof. Dr. Tahsin KILIÇOĞLU (Başkan)

03.12.2019

 

2

Prof. Dr. İbrahim Halil TACİR

25.01.2020

25.01.2023

3

Prof. Dr. Seher GÜNDÜZ ARSLAN

05.01.2018

05.01.2021

4

Prof. Dr. Sadullah KAYA

08.08.2019

08.08.2022

5

Doç. Dr. Serkan AĞAÇAYAK

06.12.2019

06.12.2022

6

Doç. Dr. Ela Tules KADİROĞLU

05.07.2017

05.07.2020

7

Dr. Öğr. Üyesi Ayça Deniz İZGİ

16.11.2018

16.11.2021