Mühendislik Fakültesi
Dekanlarımız
Günümüze Kadar Görev Yapmış Olan Dekanlarımız
Mühendislik Mimarlık Fakültesi Dekanları
   
Adı SoyadıGörev Yaptığı Dönem
Prof.Dr. Erkan ÖMGEL1986 – 13.04.1988
Prof.Dr. Zeki TEZ13.04.1988 – 29.11.1989
Prof.Dr. Ömer Erkin PEREMECİ29.11.1989 – 16.01.1991
Prof.Dr.Turan ÖZDEN16.01.1991 – 27.08.1997
Prof.Dr. Zülküf GÜNELİ27.08.1997 – 03.01.2003
Prof.Dr. Fikri KAHRAMAN02.05.2003 – 08.08.2008
Prof.Dr. Zülküf GÜNELİ08.08.2008 – 19.03.2010
Mühendislik  Fakültesi Dekanları
Adı SoyadıGörev Yaptığı Dönem
Prof.Dr. Mehmet AKIN19.03.2010 – 02.10.2012
Prof.Dr. Sedat HAYALİOĞLU02.10.2012 – 20.07.2016
Prof.Dr. Abdullah TOPRAK01.08.2016 – Devam Etmekte
Bağlantılar Süreli Yayınlar
© 2012-2015 Dicle Üniversitesi.