Mimarlık Fakültesi
Fakülte Kurulu Üyeleri

NO

ADI VE SOYADI

GÖREVİ

BAŞLAMA

BİTİŞ

1

Prof.Dr. Talip GÜL

Başkan

31.07.2017

31.01.2018

2.

Prof. Dr. Işıl AYDIN

Üye

13.12.2016

13.12.2019

3

Prof.Dr. Mehmet AKIN

Üye

5.4.2016

5.4.2019

4

Prof.Dr. Mustafa AYHAN

Üye

5.4.2016

5.4.2019

5

Doç.Dr. D. Türkan KEJANLI

Mimarlık Böl.Bşk.

23.9.2017

23.9.2020

6

Doç.Dr. F. Demet AYKAL

Mimarlık Böl.Öğr.Üyesi

5.4.2016

5.4.2019

7

Doç.Dr. Neslihan DALKILIÇ

Mimarlık Böl.Öğr.Üyesi

13.6.2017

13.6.2020

8

Yrd.Doç.Dr. Can Tuncay AKIN

Seçilmiş Üye

5.4.2016

5.4.2019

Bağlantılar Süreli Yayınlar
© 2012-2015 Dicle Üniversitesi.