Mimarlık Fakültesi
Fakülte Yönetim ve Disiplin Kurulu Üyeleri

FAKÜLTE YÖNETİM VE DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ

S.NO

ADI VE SOYADI

GÖREVİ

BAŞLAMA

BİTİŞ

1

Prof.Dr. Talip GÜL

Başkan

31.07.2017

31.01.2018

2.

Prof. Dr. Işıl AYDIN

Üye

13.12.2016

13.12.2019

3

Prof.Dr. Mehmet AKIN

Üye

5.4.2016

5.4.2019

4

Prof.Dr. Mustafa AYHAN

Üye

5.4.2016

5.4.2019

5

Doç.Dr. F.Demet AYKAL

Mimarlık Böl.Öğr.Üyesi

19.9.2014

19.9.2017

6

Doç.Dr. Mine BARAN

Mimarlık Böl.Bşk.

5.4.2016

5.4.2019

7

Yrd.Doç.Dr. Can Tuncay AKIN

Seçilmiş Üye

5.4.2016

5.4.2019

ÜNİVERSİTE SENATOSUNA SEÇİLEN ÜYE

1

Doç.Dr. Mine BARAN

Senatoya Seçilmiş Üye

13.12.2016

13.12.2019

Bağlantılar Süreli Yayınlar
© 2012-2015 Dicle Üniversitesi.