Hukuk Fakültesi
Yönetim Kurulu

YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Adı-Soyadı

Görevi

BAŞLAMA - B İ T İ Ş

Prof.Dr.Handan YOKUŞ SEVÜK

Dekan V.

 

Prof.Dr.Fazıl Hüsnü ERDEM

Üye

05.02.2016 - 05.02.2019

Prof.Dr.Hasan TANRIVERDİ

Üye

04.11.2016 - 04.11.2019

Doç.Dr.Murat KANDEMİR

Üye

03.05.2017 - 03.05.2020

Doç.Dr.Ali AYLİ

Üye

17.10.2016 - 17.10.2019

Yrd.Doç.Dr.Tahir MURATOĞLU

Üye

18.02.2017 - 18.02.2020

Fak.Sekreteri Nazime YÜCESOY

Raportör

 

Bağlantılar Süreli Yayınlar
© 2012-2015 Dicle Üniversitesi.