Hukuk Fakültesi
Fakülte Kurulu

FAKÜLTE KURULU ÜYELERİ

Adı-Soyadı

Görevi

BAŞLAMA - B İ T İ Ş

Prof.Dr.Handan YOKUŞ SEVÜK

Dekan V.

 

Prof.Dr.Fazıl Hüsnü ERDEM

(Kamu Hukuku Bölüm Bşk.)

Prof.Dr.Hasan TANRIVERDİ

(Üye)

04.11.2016 - 04.11.2019

Doç.Dr.Murat KANDEMİR

(Üye)

03.05.2017 - 03.05.2020

Doç.Dr.Nihat TAŞDELEN

(Üye)

08.05.2017 - 08.05.2020

Doç.Dr.Ali AYLİ

(Özel Hukuk Bölüm Bşk.)

Yrd.Doç.Dr.Hüseyin Murat IŞIK

(Üye)

18.02.2017 - 18.02.2020

Fak.Sekreteri Nazime YÜCESOY

Raportör

 

Bağlantılar Süreli Yayınlar
© 2012-2015 Dicle Üniversitesi.