Hukuk Fakültesi
Dekanlarımız

FAKÜLTEMİZİN KURULUŞ TARİHİNDEN İTİBAREN BUGÜNE KADAR 

GÖREV YAPAN DEKANLARIMIZ 

Adı Soyadı

Başlama

Bitiş

Prof. Dr. Aydın ZEVKLİLER

13.12.1982

28.07.1988

Prof. Dr. İbrahim KABOĞLU

29.07.1988

28.08.1989

Prof. Dr. Mehmet TURHAN

29.08.1989

15.06.1990

Prof. Dr. Muammer ERDOGAN

16.06.1990

26.11.1991

Prof. Dr. Servet ARMAĞAN

27.11.1991

27.11.1992

Prof. Dr. Aydın TÜRKBAL

28.11.1992

20.05.2002

Prof. Dr. Zeki SEZER

21.05.2002

04.06.2003

Prof. Dr. Fazıl Hüsnü ERDEM

05.06.2003

20.10.2005

Prof. Dr. Ahmet GÜRBÜZ

21.10.2005

16.06.2006

Prof. Dr. Remzi OTO

19.06.2006

08.08.2008

Prof. Dr. Selim ERDOĞAN

11.08.2008

17.01.2013

Prof. Dr. Hasan TANRIVERDİ

18.01.2013

19.07.2016


Bağlantılar Süreli Yayınlar
© 2012-2015 Dicle Üniversitesi.