construction personnel



  

YÖNETİM

 

 

SIRA

ADI SOYADI

ÜNVANI

DAHİLİ

1

Ersan ÇAKIR

Daire Başkanı V.

2392-2361

2

A. Hülya TEKER

Sekreter

2358



YAPI DENETİM BİRİMİ

 

 

 

 

 

 

SIRA

ADI SOYADI

ÜNVANI

DAHİLİ

1

F.Yaşar BİNGÖL

İnşaat Mühendisi

2332

2

İbrahim YAŞAR

İnşaat Mühendisi

2282

3

Ayten ÇELİK

İnşaat Mühendisi

2248

4

Ozan ÖZBEK

İnşaat Mühendisi

3907

5

Ferhat HAMİDİ

Makine Mühendisi

2228

6

Fettah ÇELİK

Makine Mühendisi

2215

7

A.Aziz ATAKUL

Makine Mühendisi

2363

8

Metin AKGEYİK   

Makine Mühendisi

3905

9

Y. Ziya ZEYTİNOĞLU

Mimar

2353

10

Celal GÖGÜL

Öğretim Görevlisi / Mimar

2369

11

Oğuzhan EYİGÜN

Çevre Mühendisi

3903

12

Kutbettin KANLIBAŞ

Elektrik Mühendisi

2350

13

M. Sait SÖNMEZ

Elektrik-Elektronik  Mühendisi

2367

14

15 

M.Bayram GÜNER

Hüseyin CAN  

Elektrik-Elektronik  Mühendisi

Elektrik-Elektronik  Mühendisi

3906

2360

16

İbrahim AYDIN

Elektrik Teknikeri

3902

17

A. Kadir ÖZBEK

Elektrik Teknikeri

2280

18

Kamuran SACAN

İnşaat Teknikeri

3901

19

Ferhat DOĞAN

İnşaat Teknikeri

2357

20

Suat KAPLAN

Harita Teknikeri

2372

21

Mahmut NİÇAN

Makine Teknisyeni

2362

22

Yaşar AKHAN

End. Elektronik Teknikeri

2359



İHALE, ÖDEME VE SATINALMA BİRİMİ


 

SIRA

ADI SOYADI

ÜNVANI

DAHİLİ

1

Remzi FİDANCI

Memur

2355



PERSONEL VE YAZI İŞLERİ BİRİMİ


 

 

SIRA

ADI SOYADI

ÜNVANI

DAHİLİ

1

Osman ELBAT

Memur

2326

2

Muzaffer İNAL

Memur

2326

3

4

Nusret MUTLU

H. Müsür UYSAL

İdari Destek Görevlisi

Teknisyen

2221

2354

 


,




İŞLETME BİRİMİ


 

 

SIRA

ADI SOYADI

ÜNVANI

DAHİLİ

1

Ramazan TURAN

İşletme Birim Sorumlusu

2341

2

Mecit TUNÇ

Kapitaj Birim Sorumlusu

2217

3

M .Ali Adak

Elektrik İşletme Birimi / Tekniker

2216

4

M.Sıddık AŞKIN

Elektrik İşletme Birimi / Tekniker

2217

5

Yaşar ONAT

Elektrik İşletme Birimi / Teknisyen

2217

6

Medeni ÖZHAN

Elektrik İşletme Birimi / Teknisyen

2217

7

Mahmut KIZILBOĞA

Elektrik İşletme Birimi / Teknisyen

2217

8

Erdal GÜLER

Elektrik İşletme Birimi / Teknisyen

2217

9

Ali UTLİ

Sayaç Okuma Birimi / Teknisyen

2921

10

Mehmet AKAN

Sayaç Okuma Birimi / Teknisyen

2921

11

Şeref ÇEVİK

Rektörlük Santral

2202

12

Baran YENTÜRK

Rektörlük Kazan Dairesi

2202

13

Remzi DEMİRTAŞ

Rektörlük Hidrofor Sistemi

2202

14

Sevban BURAKÇI

Arıza Birimi / Santral

2333

15

Necmettin BÜTÜN

Arıza Birimi / Santral

2333

16

İzzet ORUÇ

Arıza Birimi / Marangoz

2307

17

Akif MEMİŞ

Arıza Birimi / Tesisat

2307

18

Orhan ÖZMEZ

Arıza Birimi / Klima

2307

19

Şeyhmus ERTUĞ

Arıza Birimi /Kara Sıvacı

2307

20

Emrah BALPETEK

Arıza Birimi / Tesisat

2307

21

Mehmet Şah TÜFENK

Arıza Birimi / Tesisat

2307

22

M. Şerif AKÇAKAYA

Lojman İdare İşleri

2907

23

24

25

Mehmet KAPLAN

Remzi KILIÇ

Mehmet EROĞLU

Söför

Hobi Bahçeleri

Hobi Bahçeleri

2358

-

-

26

Aziz YARDIM

Temzilik

2252

27

M.Siraç DEMİR

Temizlik

2252



KAPTAJ BİRİMİ


 

 

SIRA

ADI SOYADI

ÜNVANI

DAHİLİ

1

Ömer CEYLAN

Tekniker

4533

2

Fahri KATILMIŞ

Teknisyen

4533

3

Ramazan DİCLELİ

Teknisyen

4533

4

M. Şirin AKTÜRK

Teknisyen

4533

5

Recep OLMAZ

Teknisyen

4533

6

Aziz KARAŞ

Teknisyen

4533

7

Zülfi AŞKIN

Sürekli İşçi

4533

8

Musa BOĞA

Sürekli İşçi

4533

9

Uğur İŞSİZ

Sürekli İşçi

4533



GENEL ENERJİ MERKEZİ


 

 

SIRA

ADI SOYADI

ÜNVANI

DAHİLİ

1

M. Siraç CEBELİ

Tekniker

4758

2

İhsan AYKAL

Teknisyen

4758

3

Erdal İDMAN

Teknisyen

4758

4

Nezir DAL

Teknisyen

4758

5

Murat ÖRTÜN

Teknisyen

4758

6

A. Kadir TEMURHAN

Teknisyen

4758

7

Mura KIZIL

4/B

4758

8

Ender DEMİR

Sürekli İşçi

4758

9

Zülfü ŞANLI

Y. Teknisyen

4758

10

Recep CEBELİ

Sürekli İşçi

4758

11



Mahmut TAŞ

Memur

4758