Diyarbakır Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu
Turizm Animasyon Programı Final

T.C.

DİCLE ÜNİVERSİTESİ DİYARBAKIR SOSYAL BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU

OTEL LOKANTA VE İKRAM HİZMETLERİ BÖLÜMÜ

 

TURİZM ANİMASYONU PROGRAMI I. SINIF I.ÖĞRETİM

2017–2018 ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI FİNAL PROGRAMI

 

 

 

 

ARA

SINAV

TARİHLERİ

SAAT

 

SINAV SALONU

 

DERSLER

 

 

ÖĞRETİM ELEMANI

GÖZETMENLER

28.05.2018

PAZARTESİ

09.00

DERSLİK 428

BTA102 MAKYAJ TEKNİĞİ-I

Öğr. Gör. Hilal KOLUMAN

Öğr. Gör. Ender ÖZBEK

29.05.2018

SALI

09.00

DERSLİK 428

BTAR101 ATATÜRK İLKELERI VE İNKILAP TARIHI-II

Öğr. Gör. Mahmut YILMAZ

Öğr. Gör. Cüneyt ATEŞ

30.05.2018

ÇARŞAMBA

09.00

DERSLİK 428

BTA104 KOMEDİ TEKNİĞİ-I

Öğr. Gör. Ender ÖZBEK

Öğr. Gör. Cüneyt ATEŞ

31.05.2018

PERŞEMBE

09.00

DERSLİK 428

BING101 YABANCI DİL-II

Öğr. Gör. Perihan BURUL

Öğr. Gör. Ender ÖZBEK

01.06.2018

CUMA

09.00

DERSLİK 428

BTA108 HAREKET RİTİM VE DANS TEKNİĞİ-II

Öğr. Gör. Ender ÖZBEK

Öğr. Gör. Cüneyt ATEŞ

04.06.2018

PAZARTESİ

09.00

DERSLİK 428

BTA110 REKREASYON VE ANİMASYON

Öğr. Gör. Ender ÖZBEK

Öğr. Gör. Cüneyt ATEŞ

05.06.2018

SALI

09.00

DERSLİK 428

BTA106 SU SPORLARI (YÜZME)

Öğr. Gör. Ender ÖZBEK

Öğr. Gör. Cüneyt ATEŞ

06.06.2018

ÇARŞAMBA

09.00

DERSLİK 428

BTA112 II. YABANCI DİL-II (ALMANCA)

Öğr. Gör. M. Salih NASREDDİNLER

Öğr. Gör. Cüneyt ATEŞ

07.06.2018

PERŞEMBE

09.00

DERSLİK 428

BTUR 102 TÜRK DİLİ I

Öğr. Gör. Derya TUNA

Öğr. Gör. Cüneyt ATEŞ

08.06.2018

CUMA

09.00

DERSLİK 428

 

 

 

 

 

T.C.

DİCLE ÜNİVERSİTESİ DİYARBAKIR SOSYAL BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU

OTEL LOKANTA VE İKRAM HİZMETLERİ BÖLÜMÜ

 

TURİZM ANİMASYONU PROGRAMI II. SINIF I.ÖĞRETİM

2017–2018 ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI FİNAL PROGRAMI

 

 

 

 

ARA

SINAV

TARİHLERİ

SAAT

 

SINAV SALONU

 

DERSLER

 

 

ÖĞRETİM ELEMANI

GÖZETMENLER

28.05.2018

PAZARTESİ

13.00

DERSLİK 428

TA107 TÜRK HALK DANSLARI

Öğr. Gör. Ender ÖZBEK

Öğr. Gör. Cüneyt ATEŞ

29.05.2018

SALI

13.00

DERSLİK 428

TA201 SPOR VE OYUN BİLGİSİ-II

Öğr. Gör. Ender ÖZBEK

Öğr. Gör. Cüneyt ATEŞ

30.05.2018

ÇARŞAMBA

13.00

DERSLİK 428

TA216 TURİZM MEVZUATI

Öğr. Gör. Beril Güney SEZGİN

Öğr. Gör. Ender ÖZBEK

31.05.2018

PERŞEMBE

13.00

DERSLİK 428

TA205 SAHNE UYGULAMASI-II

Öğr. Gör. Ender ÖZBEK

Öğr. Gör. Cüneyt ATEŞ

01.06.2018

CUMA

15.00

DERSLİK 428

TA213 MESLEKİ YABANCI DİL-II

Öğr. Gör. Perihan BURUL

Öğr. Gör. Ender ÖZBEK

04.06.2018

PAZARTESİ

13.00

DERSLİK 428

TA209 KOMEDİ TEKNİĞİ-II

Öğr. Gör. Ender ÖZBEK

Öğr. Gör. Cüneyt ATEŞ

05.06.2018

SALI

13.00

DERSLİK 428

TA203 KONUŞMA SANATI VE TEKNİĞİ-II

Öğr. Gör. Hasan YAVUZ

Öğr. Gör. Ender ÖZBEK

06.06.2018

ÇARŞAMBA

13.00

DERSLİK 428

TA215 DÜNYA DANSLARI-II

Öğr. Gör. Ender ÖZBEK

Öğr. Gör. Cüneyt ATEŞ

07.06.2018

PERŞEMBE

13.00

DERSLİK 428

TA218 YÖNETİM VE ORGANİZASYON

Öğr. Gör. Ozan KAYMAK

Öğr. Gör. Ender ÖZBEK

08.06.2018

CUMA

13.00

DERSLİK 428

TA207 MAKTAJ TEKNİĞİ-II

Öğr. Gör. Hilal KOLUMAN

Öğr. Gör. Ender ÖZBEK

 

 

 

 

 

 

Final Programını İndir
Bağlantılar Süreli Yayınlar
© 2012-2015 Dicle Üniversitesi.