Diş Hekimliği Fakültesi
Kurullar

Fakülte Kurulu                                                                         Başlangıç Tarihi

Prof. Dr. Remzi NİGİZ (Başkan)------------------------------------------------------:01.08.2016

Prof. Dr. Remzi NİGİZ-------------------------------------------------------------------:01.08.2016

Prof. Dr. Seher GÜNDÜZ ARSLAN---------------------------------------------:05.01.2018

Prof. Dr. Ali İhsan ZENGİNGÜL ------------------------------------------------:25.01.2017

Doç. Dr. Ayşe MEŞE----------------------------------------------------------------------:25.01.2017

Doç. Dr. Ela Tules KADİROĞLU----------------------------------------------------------------------:05.07.2017

Yrd. Doç. Dr. İsmet Rezani TOPTANCI-----------------------------------------------:12.11.2015


Fakülte Yönetim Kurulu                                                           Başlangıç Tarihi

Prof. Dr. Remzi NİGİZ (Başkan)-------------------------------------------------------:01.08.2016

Prof. Dr. Remzi NİGİZ--------------------------------------------------------------------:01.08.2016

Prof. Dr. Seher GÜNGÜZ ARSLAN----------------------------------------------------:05.01.2015

Prof. Dr. Ali İhsan ZENGİNGÜL -------------------------------------------------------:25.01.2017

Doç. Dr. Ayşe MEŞE----------------------------------------------------------------------:25.01.2017

Doç. Dr. Ela Tules KADİROĞLU-------------------------------------------------:05.07.2017

Yrd. Doç. Dr. Mehmet DOĞRU---------------------------------------------------:11.09.2015

Bağlantılar Süreli Yayınlar
© 2012-2015 Dicle Üniversitesi.