DRAMA KURSİYERLERİNDEN PANDOMİM GÖSTERİSİ
01.03.2017

 

DRAMA KURSİYERLERİNDEN PANDOMİM GÖSTERİSİ

 

Dicle Üniversitesi SKS Daire Başkanlığı, Sur Halk Eğitim Merkezi ve Tiyatrasi Tiyatro Kulübü işbirliğiyle açılmış olan drama kursu sonu etkinliği olarak sahnelenen ve Murat Fidan’ın yönettiği “Ayşecik Chaplin” adlı Pandomim Gösterisi büyük beğeni topladı.

Oyunu izleyen seyirciler beğenilerini belirterek bu tür etkinliklerin devamını beklediklerini ilettiler. Oyun sonunda kurs hocası Murat Fidan, bu etkinliğin gerçekleşmesinde katkıları olan, Rektörümüz Prof. Dr. Talip Gül olmak üzere, Sur Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mehmet Gülsever’e ve Dicle Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığına teşekkür ettiklerini söyledi.

Gösteriyi izleyen Atatürk Sağlık Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Mustafa Kelle, oyunu çok beğendiğini, oyuncuları çok başarılı bulduğunu ve bu tarz etkinliklerin devamını dilediğini belirtti.

Kursiyerlerden ve oyunda rol alan oyunculardan Araştırma Görevlisi Hamdiye Arda Sürücü, oyun sonrası duygularını dile getirirken, drama kursunun kendilerine çok güzel bir deneyim yaşattığını, bu eğitim kapsamında öğrendiklerini öğrenci ve hasta eğitiminde kullanacağını ifade etti. 


Orijinalini İndir
Orijinalini İndir
Orijinalini İndir
Orijinalini İndir
 
Bağlantılar Süreli Yayınlar
© 2012-2015 Dicle Üniversitesi.