Zinio Deneme Veri Tabanı Kullanıma Açıldı
10.11.2017

Zinio Popüler e-Magazin Platformu, Indieflix Bağımsız Sinema e-Platformu ve ComicPlus Elektronik Çizgi Roman Platformu aynı link üzerinden farklı platformlar şeklinde  1 ay süreyle deneme erişimine açılmıştır.

NOT: Kullanıcılar bir defaya mahsus kampus içerisinden erişim linkinde yer alan Create New Account butonuna tıklayarak kendilerine ait bir hesap oluşturması gerekmektedir.

 

Zinio e-magazinler:

Zinio, kullanıcılarına dünyanın en büyük, en renkli ve en interaktif e-dergi ve e-magazin kütüphanesini sunuyor.

Zinio, kullanıcılarına basit bir e- yayından çok tam bir dergi okuma deneyimini bilgisayarlarda, Android ve IOS platformlarında ve e-okuyucu cihazlarda eksiksiz bir şekilde sunmaktadır.

Kurum olarak üye olmanız durumunda öğrencileriniz ve okul mensuplarınız, dergileri hem yerleşke- kütüphane bilgisayarlarında hem de kendi  mobil cihazlarında da (Android, IOS, Kindle vb.) okuyabileceklerdir.

 

Indieflix; Bağımsız Sinema filmleri:

Sinema alanında güçlü bir platform.

Indieflix ödüllü filmler, bağımsız filmler, kısa filmler ve belgesellerin de dahil olduğu 8000’den fazla filmle kullanıcılarının sinema dünyasını yakından takip etmesine olanak tanır.

Ayrıca türe, filmin süresine ve izleyici kitlesine göre yapılabilecek aramalarla da zevkinize en uygun filmi kolayca bulup izleyebilir, facebook, twitter gibi sosyal medya hesaplarından paylaşabilirsiniz.

 

 

ComicsPlus Çizgi Roman e-Platformu:

90’dan fazla yayınevinden 16000’den  fazla çizgi romanın bir araya geldiği bir platform

Aksiyon, Bilim Kurgu, Manga, Süper Kahramanlar ve Sinema/TV serilerini içeren 20 popüler kategori

Bilgisayardan, tabletten, akıllı telefondan erişim imkanı

Sınırsız erişim


 
Bağlantılar Süreli Yayınlar
© 2012-2015 Dicle Üniversitesi.